Facebook'ta Paylas!
Ürgüp Sinasos Gül Konakları Otel
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

Sinasos Gül Konakları Otel Ürgüp

Otel Bilgileri

Sinasos Gül Konakları Otel 2 ayrı konaktan oluşmaktadır. Birinci konakta, şömineli baş oda, 3 ahşap ve 4 kemer yavanlı odası olan otelin ikinci konağında ise, 1 adet kral dairesi, 1 adet ahşap tavanlı suit, 1 adet kaya suit, 5 adet kemer tavanlı ve 3 adet kaya odadan oluşmaktadır. Otelin oda özellikleri, elefon, direkt çıkışlı telefon, duş ve wc, banyo, saç kurutma makinası, minibar, çay ve kahve makinası, uyandırma servisi, kasa, balkon, 24 saat oda servisi, tv, satellite tv, internet bağlantısı ve merkezi ısıtma olarak dizayn edilmiştir.

Yiyecek ve İçecekler

Otel Sinasos Gül Konakları konaklama şekli, oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, 2 Restoran Açıkhava Kap.45 kişilik, Açık Kap. 40 kişilik, kahvaltı salonu Toplam Kap. 45kişilik, kafeterya. selanik Restaurant, 20 kişilik., Atina Restaurant, 25 kişilik., Lobi Bar, Türk, Yerel ve Tandır kebap kuzine mutfaklar.

Toplantı ve Kongre

Otel Sinasos Gül Konakları semineri ve toplantılar için hazırlanmış toplantı salonunda masa microtelefon, projeksiyon ekran, barkovizyon, tepegöz projektör, flipchart, tv, yazı tahtası mevcuttur.

Otel Servisleri

Sinasos Gül Konakları Otel resepsiyonda emanet kasası, uyandırma servisi, internet, kuru temizleme,kurutma servisi, jeneratör, türk banyosu, bahçe, tv salonu, digitürk, kütüphane, mini müze olarak sıralanmıştır.

Konum & Ulaşım

Sinasos Gül Konakları Otel konum olarak Eski şehir içerinde, Ürgüp 2 km, Kayseri hava alanına 75 km, mesafede yer almaktadır.

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur