Facebook'ta Paylas!
Safranbolu Çamlıca Konağı Otel
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

Çamlıca Konağı Otel Safranbolu

Otel Bilgileri

Şehir hayatının yorgunluğundan uzaklar da doğanın dinginliği ile başbaşa olabileceğiniz Safranbolu ev misafirperverliği ile Çamlıca Konağı Aile işletmesi olmasının sunduğu güvenli ve sıcak ortamı misafirlerine sunmaktadır. Çamlıca Konağı Özellikleri; Toplam 10 odadan oluşmakta olup, bazı odalarda Orman manzarası var. Tipik Safranbolu ev hayatını yansıtan sade ve yalın döşenmiş odalarda; sigara kullanılmamakta, Kalorifer, internet bağlantısı (wireless ) bulunmakta ve her katta ortak kullanımlı banyo (24 saat sıcak su) mevcuttur.

Yiyecek ve İçecekler

Çamlıca Konağı bahçesinde yazları yada terasta kahvaltı (istenilen saatte), ayrıca yazları bahçede mangal imkanı olup, işletme içkisizdir.

Otel Servisleri

Merkezi sistem ısıtma, bilgisayar-kablosuz internet, 30 kişiye kadar olan gruplara toplantı olanağı, kapalı ve açık otopark imkanları Çamlıca Konağın da mevcuttur.

Eğlence & Aktiviteler

Çamlıca Konağı bahçesinde Ağaçtan toplayabileceğiniz meyvalar..Ayrıca Safranbolu nun zengin tarihi kültür dokusunu keşfetmenin yanısıra Çam ormanları arasında yürüyüş alanı olanakların dan faydalanabilirsiniz.

Konum & Ulaşım

Çamlıca Konağı Konum; Safranbolu merkez Yeni Çarşıya 6 km, Tarihi Safranboluya 8 km. Subay lojmanlarına 400 mt. mesafede bulunmaktadır. Özge Turizm iyi konaklamalar diler:)

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur