Facebook'ta Paylas!
Karabuk Cinci Han Otel
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

Cinci Han Otel Karabuk

Otel Bilgileri

Altindan geçen su yolu üzerine galeri seklinde yapilmis kemerler üzerine oturmakta olan Cinci Han,Cinci Hamami ve han ile hamam arasindaki 50 dükkan 17. yüzyilda Anadolu Kazaskerligine kadar yükselen Safranbolu lu Cinci Hoca tarafindan yaptirilmistir. Cinci Hoca,”Cinci Hüseyin Efendi”,”Karabaszade Hüseyin Efendi” veya “Kazasker Hüseyin Efendi” adlariyla da bilinir.”Sultan Deli Ibrahim” adiyla da anilan Sultan I. Ibrahim zamaninda güçlenen ve zenginlesen Cinci Hoca nin bu iki yapiyi 1645 tarihinde yaptirdigi annesi Hamide Hatun adina kurdurdugu vakfin düzenledigi bir vakfiyeden anlasilmaktadir.

Oda Görünümleri

Cinci Han Otel de konforunuz düsünülerek aslina uygun olarak restore edilmis 22 Standart,2 Suit ve 1 Han Agasi Odasi bulunmaktadir.Odalar Safranbolu Konaklari ve Tarihi Çarsi manzaralidir.Standart olarak bütün odalarda merkezi isitma,uydu TV,uluslararasi direkt telefon,internet baglantisi,banyo&WC ve saç kurutma makinesi mevcuttur.Ayrica odada özel kahvalti ve aksam yemegi hizmetinin yani sira Tarihi Cinci Hamamıdanda faydalanabilirsiniz..

Toplantı ve Kongre

Cinci Han Otel in birbirinden konforlu,biri büyük,üçü küçük olmak üzere toplam 4 adet tarihi salonu, is toplantilariniz,seminer ve konferanslariniz için yilin her mevsiminde kullanilmaya hazirdir.Bu salonlarin kapasiteleri ve oturma düzenleri Cinci Han Otel misafirlerinin istek,ihtiyaç ve gerçeklestirmek istedikleri organizasyonlarin amaçlarina göre ayarlanabilmektedir.Ses sistemi ve görsel sunum sistemleri v.b gibi ekipmanlar ile donatilmis Cinci Han Otel toplanti-konferans salonlarinda,en etkili organizasyonlarin gerçeklestirilmesi mümkündür.

Otel Servisleri

Cinci Han Otel misafirleri 24 Saat Oda Servisi,Kids Club,Digitürk-Lig Tv Yayinlari, Reception Emanet Kasa, Otopark, Internet,Çamasirhane-Ütü Servisi, Kuru Temizleme Servisi, Rent-A-Car Servisi, Yerel Rehber ve Çevre Turlari, Piknik ve Barbekü Partileri, Doktor-Hemsire Servisi (Çagrili), Bayan-Erkek Kuaför Servisi (Çagrili) yararlanabileceklerdir.

Konum & Ulaşım

Otel Ankara 220 km,İstanbul 395 km,İzmir 726 km mesafededir.

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur