Facebook'ta Paylas!
Karabuk Çeşmeli Konak Otel
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

Çeşmeli Konak Otel Karabuk

Otel Bilgileri

Çeşmeli Konak 1800’lü yıllarda yapıldığı tahmin edilen restorasyon çalışmaları sonucunda 23 nisan 2002 tarihinde konaklama hizmetine açılmıştır. Konak UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Safranbolu da kültür ve tabiat varlıklarını koruma kurulu tarafından koruma altına alınmış yaklaşık 1300 eserden birisidir. Safranbolu nun merkezinde ve cinci hamamı ile Kazdağlıoğlu camiinin bulunduğu Kazdağlıoğlu meydanında bulunmaktadır. Çeşmeli Konak Safranbolu nun tam merkezinde bulunmasından dolayıdır ki; şehir merkezindeki gezilip görülmesi gereken tarihi ve görkemli yapıtların en uzak olanına yürüyüş mesafesi olarak 10 dakika uzaklıktadır. Ayrıca geleneksel Türk evi ve mimarisinin tüm özelliklerini günümüzde de yansıtmaktadır. Konağın birbirinden farklı yapı ve dekora sahip 8 odası bulunmaktadır. Ayrıca 25 adet yatak kapasitesi bulunmaktadır. Çeşmeli konakta kendi evinizin konforu ve sıcaklığı ile konağın eşsiz hizmetleri birleşerek sizlere iyi bir ortam oluşturuyor.

Yiyecek ve İçecekler

Türk mutfağının en güzel örneklerinin sunulacağı nefis yemekler sizleri bekliyor.

Eğlence & Aktiviteler

Çeşmeli Konağın tüm odalarında; WC, Banyo, TV, Direkt Telefon, Fön Makinesi, Mini bar ve kablosuz internet mevcuttur. Açık ve kapalı restoranlarda grup yemeği hizmeti de verilmektedir. Merkezi ısıtma sistemine sahip otelimizde sürekli ısıtma ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca personel oda servisi için 24 saat hizmetinizdedir.

Konum & Ulaşım

İstanbul – Ankara karayolunun Gerede kesiminden ayrılarak Karabük’e gelen 82 km.lik yol buradan devam ederek 8 km. sonra Safranbolu’ya varır. Bu bağlantı şehrin dış dünya ile ana bağlantısıdır.

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur