Facebook'ta Paylas!
Pamukkale Herakles Thermal Otel
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

Herakles Thermal Otel Pamukkale

Otel Bilgileri

Beyaz Cennet Pamukkale nin TC Sağlık Bakanlığı ndan onaylı ilk oteli SPA Herakles Termal Otel, dinlence, eğlence, tedavi ve rehabilitasyon hizmeti veriyor; Dağların eteğinde, yemyeşil bir arazide kurulan, Denizli evi mimarisindeki SPA Herakles Termal Otel in tüm odalarında 24 saat boyunca sağlıklı termal su bulunuyor.Spa Herakles Termal Otel beyaz Cennet Pamukkale de dağların eteğinde, yemyeşil bir arazide kurulan, Denizli evi mimarisindeki SPA Herakles Termal Otel in tüm odalarında 24 saat boyunca sağlıklı termal su bulunuyor.

Oda Görünümleri

Doğa manzaralı modern bir şekilde dizayn edilmiş 108 odasında; klima, banyo, direkt telefon, balkon, TV/uydu yayını, minibar, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Yiyecek ve İçecekler

Spa Herakles Termal Otel’in zengin açık büfesinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin yanı sıra Türk ve Dünya mutfağının en güzel örneklerini bir arada bulabileceksiniz. Sağlığınıza uygun doğal, yağsız, diyet ve diyabetik yemekler hizmetinize sunulmaktadır.

Otel Servisleri

Masaj, Çamur banyosu, Kaplıca hamamı Fizyoterapi ve Elektroterapi, Soğuk ve sıcak terapiler, Su altı masajı, Parafin, Güzellik merkezi bulunmaktadır. Spa Herakles Termal Otel’in bahçesindeki ana kaynağından “55” derece çıkan Karahayıt ın kendine has kırmızı, şifalı termal suyu, dinlenme havuzunda bekletilip, 1.30 mt. derinliğindeki termal havuza verilmektedir. 37 – 38 derece sıcaklıktaki termal havuzda sağlık ekibinin kontrolünde şu hastalıklara şifa bulacaksınız. Banyo uygulamaları şeklinde; Romatizmal hastalıklar, Kemik erimesi, Siyatik, Bel-boyun fıtığı, Kireçlenme, Dolaşım sistemi hastalıkları, Nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklar, Ameliyat sonrası tutukluk ve sertliklerin giderilmesi, Kadın hastalıkları, Stres ve strese bağlı tüm hastalıkların rehabilitasyonu, Uykusuzluk ve yorgunluklar, Saç, tırnak ve derideki hücrelerin canlanması. İçme kürü olarak; Mide ve yemek borusu rahatsızlıkları, Kemik erimesinde kalsiyum tamamlayıcı tedavisi, Üriner sistem taşları. Kaplıca kür müşterisi otele geldiği ilk gün doktor kontrolünden geçer. Termal sudan faydalanmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı yoksa doktor ve fizyoterapist tarafından rahatsızlığına ve kalış süresine uygun bir tedavi protokolü teklif edilir. Misafir dilerse, protokol uyarınca tedavisine devam edilir. Misafir ister şifalı sulardan isterse termal havuzdan, kaplıca hamamından, ister aile banyosundan dilerse 24 saat boyunca termal su akan odalardan yararlanabilirsiniz.

Eğlence & Aktiviteler

Hierapolis, Pamukkale Arkeoloji Müzesi, Tripolis, Kaklık Mağarası’nı, Beycesultan Höyüğü’nü, Akhan Kervansarayı’nı, Çardak Kervansarayı’nı (Hanabad) gezebilir, Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi, Kaleiçi, Ulu Cami, Kara Sungur, Vakıf Han, Dedeli Han, Çınar, Çamlık gibi şehir içinde bulunan tarihi ve kültürel yerleri gezebilirsiniz. Ayrıca Spa Herakles Termal Otel’de Termal Havuz, Tüm odalarda termal su, yüzme Havuzu, Hamam, Sauna Fitness, Jakuzi, Canlı müzik gibi aktiviteler mevcuttur.

Konum & Ulaşım

Pamukkale (Karahayıt) Denizli

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur