Facebook'ta Paylas!
Kaş Kale Pension Otel
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

Kale Pension Otel Kaş

Otel Bilgileri

Doğanın tepesinde Bizans zamanından kalma bir kale vardır. Dar köy bahçelerinden tepeye çıkarak kaleye doğru ilerlerken zeytin ağaçları ve eski çağlardan kalma binalar sizi karşılayacak. Kale Pension’da bir mutfak/yemek odası vardır. Her yatak odasında bir duş mevcut olup rahat ve huzurlu bir ortamı bulunmaktadır. 10 adet 2 kişilik odaları vardır. Odalar deniz manzaralı olup, hepside balkona bağlı ve klimalıdır. Deniz tarafında masalarla donatılmış, çok büyük şemsiyelerin olduğu küçük bir terası vardır. Pansiyonun önündeki iskeleden gelip geçen küçük balık sürülerini izleyebilirsiniz.

Yiyecek ve İçecekler

Kahvaltı ve Türk mutfağının eşsiz yemeklerini tadabilirsiniz.

Otel Servisleri

Kale Pension mutfağında gaz, ocak ve buzdolabı bulunur. Her oda da dolap mevcuttur. Oturma odasında bir şömine, halı, koltuk ve güzel döşemeler yer almaktadır. Ayrıca oturma odasında iki kişilik yatak, masa, sandalye de mevcuttur. Minik bir portakal ağacı içeren, küçük, özel bir bahçesi de bulunur.

Eğlence & Aktiviteler

Spor ve daha çok hareket arayanlara da Dalma, Canyoning, Trekking, Mountinbiking, yamaç paraşütçülüğü gibi olanaklar sunmaktadır.

Konum & Ulaşım

Dalaman hava alanından 3 saat, 15 dakika uzaklıktadır.

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur