Facebook'ta Paylas!
Kapadokya The Village Cave Otel
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

The Village Cave Otel Kapadokya

Otel Bilgileri

The Village Cave Otel,büyük bir kaya kütlesinin içine oyulu, konfor yerinde. Gerçek bir mağara otelidir. The Village Cave Otel, tüm dünya tarafından doğası ve tarihiyle tanınan Kapadokya bölgesinin kalbinde henüz dokunulmamış Çavuşin köyünde hizmet veren Anadolu misafirperverliğini sıcak bir atmosferde hissedebileceğiniz gerçek bir mağara otelidir. Eski Çavuşin vadisindeki harabeler Hristiyan dervişlerinin ve topluluklarının yaşadığı yerlerdir.Asmalı Satandart Twin The Village Cave Otel Tarihin gizemli atmosferini, şehrin karmaşası ve gürültüsünden uzak yaşayabileceğiniz konforlu bir Butik Otel kalitesinde misafirlerine sunmaktadır.

Oda Görünümleri

Asmalı Satandart Twin Oda, Ahır Satandart Double Oda,Tafana Deluxe Double Oda,Sofa Superior Deluxe Double Oda,Güvercinlik Superior Double Oda,Kemer Standart Deluxe Double Oda olmak üzere Toplam 6 lux Odadan oluşmaktadır. Oda Özellikleri; Wc, Duş, saç kurutma makinesi, Telefon, kalorifer ve şömine den oluşmaktadır.

Yiyecek ve İçecekler

Odalardan 30 metrelik bir tunel ile gireceğiniz restoranda, Sabah kahvaltısı, Öğle yemeği ve Akşam yemeği hizmeti verilmektedir. Sabah kahvaltısı tamamen (organik) doğal ürünlerinden hazırlanmaktadır. Akşam yemeklerimiz ise yöresel yemeklerden ve ızgara çeşitlerinden (Beyaz ve Kırmızı et)  oluşmaktadır. Ayrıca istediğinizde, yörenin üzümlerinden üretilen mükemmel şarapların tadına bakma imkânını da bulacaksınız.

Eğlence & Aktiviteler

Yürüyüş, at turları, bisiklet, balon turları, bölge turu, sema gösterisi, geleneksel Türk gecesi (folklor gösterisi) gibi aktivitelerden faydalanabilirsiniz.

Konum & Ulaşım

Nevşehir Havaalanına yaklaşık yarım saat uzaklıktadır. Kayseri Havalimanı ise yaklaşık 1 saat tir.

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur