Facebook'ta Paylas!
Belgrad Turu
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

YAZ DÖNEMİ

V İ Z E S İ Z

BELGRAD

JAT Havayolları Tarifeli Seferi ile

07, 14, 21, 28 Temmuz & 04, 11, 18 Ağustos Hareket & 01 Eylül …

3 Gece 4 Gün

1. Gün: İSTANBUL – BELGRAD

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali Özge Tur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 17.00 de buluşma. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından JAT Havayollarının JU 421 sefer sayılı uçuşu 19.30 da Belgrad’a hareket. Yerel saat ile 20.00 de varış ve alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılama ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün: BELGRAD

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Belgrad şehir turu. Bu turumuz esnasında, Yeni Belgrad, Dedinje’de Josip Broz Tito’nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan’ı geziyoruz. Şehit Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Cami ve Meryem Ana Gül Kilisesini ziyaretin ardından Sava Katedrali’ni geziyoruz. Tur bitimi otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım gün öğle yemekli Zemun-Avala kulesi-Tito’nun mezarı turu’na katılabilirler (45 Euro). Bu turumuz sırasında ilk olarak Zemun’a ve ardından mimar Ugljesa Bogunovic ve Slobodan Janjic tarafından tasarlanmış, dünyanın en yüksek yapılarından biri olan 204.5 metre yüksekliğindeki Avala Kulesi’ne gidiyoruz. Yugoslavya’nın kurucusu ve uzun yıllar boyunca bu ülkeyi yöneten Josip Broz Tito’nun mezarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi nehir kenarındaki restoranlarıyla ünlü olan bu kentte alıyoruz. Tur sonrası Belgrad’a hareket. Geceleme otelinizde.

3.Gün: BELGRAD

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Voyvodina- Novi Sad-Subotica-Palic turuna katılabilirler (75 Euro). Ekonomik olarak Sırbistan’ın en gelişmiş bölgesi olan Voyvodina’da ilk önce Novi Sad görülecektir. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Buradaki turumuzun bitimiyle mimari yapılarının güzelliğiyle ün salmış Subotica’ya gidiyoruz. Subotica’da yapacağımız panaromik gezi sırasında Granska Kanca, Fransiskan Kilisesi ve Sinagog görülecek yerlerden sadece bazılarıdır. Turumuzdaki son durağımız göl kenarında bir keyif noktası olan Palic. Subotica’ya 8 kilometre olan Palic Sırbistanın önemli turistik ve tatil merkezlerinden biridir. 450′den fazla konuk evi ve hatta beş yıldızlı bir oteli bulunmaktadır. Palic aynı zamanda her yaz gerçekleşen Avrupa film festivali ile ünlüdür bu güzel kasabada sizlere vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

4.Gün: BELGRAD ­– ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saatte havalimanı için transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından JAT Havayollarının JU 420 sefer sayılı uçuşu ile 09.00 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 12.15 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

OTELLER 2 ve 3 Kişilik Oda / Kişi başı Tek kişilik oda farkı 3–12 Yaş çocuk 0–2 Yaş çocuk
3* Balkan Garni Hotel vb. www.balkangarni.rs 399 Euro 90 Euro 349 Euro 150 Euro
4* Queen Astoria Hotel vb. www.astoria.rs 449 Euro 120 Euro 399 Euro 150 Euro
5* Continental Hotel vb. www.continentalhotelbeograd.com 499 Euro 150 Euro 399 Euro 150 Euro

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • —JAT Havayolları ile Istanbul(IST) / Belgrad / Istanbul (IST) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti —
  • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli —
  • Alanda karşılama ve havalimanı – otel – havalimanı transferleri —
  • Seçilecek kategori bazında otelinizde 3 gece oda&kahvaltı konaklama —
  • Panoramik Belgrad şehir turu —
  • Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  • — Yurt dışı çıkış harcı bedeli(15 TL)
  • —Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
  • —İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ( 10 Euro ) —
  • Rehber ve şoför bahşişleri.

* Özge Tur, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


Ozge Tur
Ozge Tur