Facebook'ta Paylas!
Dnipropetrovsk Turu
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

1. GÜN İSTANBUL – DNIPROPETROVSK
08:45 İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Dneproavia Havayolları kontuarında buluşma. Pasaport ve check-in işlemleri10:30 Dneproavia Havayolları’nın Z6 208 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile Dnepropetrovsk’a hareket.

12:25 Dnepropetrovsk Havalimanına varışı takiben gümrük işlemlerinden sonra sizi bekleyen rehberimiz eşliğinde şehir turumuz…Bu turumuza tarihi Dnepropetrovsk şehrinin en büyük caddesi Karl Marks Bulvarından başlıyoruz.

17.yy’da Kraliçe Caterina şehrin kurulması emrini verdiği Sobornaya Meydanı ve şehrin ilk binası Preobrajenskiy Sobor’da bir gezinti. Ukraynanın en eski ve en büyük parkı olan Shevchenko’da Dnipro nehrinin üzerindeki Monastyskiy adasının inanılmaz manzarasını seyrederek kısa bir mola. Lenin sahil yolundan ilerleyerek Slavy anıtından şehrin diğer yüzüne bir bakış. Sahil yolundan otele dönüş…

16:00 Otelimize varış, sırasında oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Dilerseniz otelde veya sizin seçimiz
olan restaurantlarda akşam yemeği (EXTRA)

2. GÜN DNIPROPETROVSK
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimize öğlen Bartolomeo Eğlence Komleksi’ne gidiş. Bu kompleks nehir kenarında kurulan harikalar diyarı! Eğlenmeniz ve dinlenmeniz için gerekli her türlü özelliği içinde toplayan bu tesiste dilerseniz sauna, masaj, açık yüzme havuzu ve spa da dinlenin.
Dilerseniz içinde her türlü eğlencesi olan barlarında veya marinasında içkinizi yudumlayın,özel restaurantlarında dünya lezzetlerini tadın. Geri dönüş saatimizi siz belirleyeceksiniz! (EXTRA)
Dilerseniz otelde veya sizin seçiminiz olan restaurantlarda akşam yemeği (EXTRA)
Dileyenlere Casino Imperiya. Ukraynanın en büyük ve en özel oyun evi ! Özel otobuslerimizle ve rehber eşliğinde gidiş ve otele dönüş (EXTRA)

3. GÜN DNIPROPETROVSK
Kahvaltıdan sonra serbest zaman.
Dileyen misafirlerimize DNEPRO NEHRINDE GEMI GEZISI (Ozel teknelerle icki eşliğinde 1 saatlik muhtesem manzara ve supriz eglencelerle gezi imkani).
Akşam yemeğini özel showlar eşliğinde keyifle yedikten sonra özel otobüsler eşliğinde gece otelimize dönüş (EXTRA).

4.GÜN DNIPROPETROVSK
09:00 Ozel otobüsümüz ile havalimanına transfer.
12:00 Dniproavia Havayolları’nın Z6 207 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket. Kahvaltı uçakta…
13:45’de İstanbul’a Varış.

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur