Facebook'ta Paylas!
Kurban Bayramı Benelux Özel Gezi
Detayli bilgi icin sayfanin en alt kisminda bulunan Bilgi Formu'muzu doldurabilirsiniz.

Bambaşka Bir Benelux Turu

Paris-Luxembourg-Bruxelles-Amsterdam-Köln-Paris
23Kasım – 30kasım
7 Gece – 8 Gün

”Geceyarıları Charter uçuşlar,şehir dışı kötü oteller,otobüsle yüzlerce kilometre bitmek bilmeyen yollar….. Ve de aç açına gezilen bu ülkeleri tanımayan bir rehber… Üstelik her ülkede extra ücretli geziler…
Artık “Yenilik” ve “Müşteri Memnuniyeti” zamanı gelmedi mi?

PROGRAM

23 KASIM 2009
Air France ile İstanbul’dan 09:00’da Paris uçusu.11:45’te Paris Charles de Gaulle Havaalanında karşılama ve Paris şehir turu.Seine Nehri Tekne Gezisi sonrası Apollo restaurant’da akşam yemeği ve ardından 4****deluxe The Westin Hotel’e yerleşme.

24 KASIM 2009
Sabah kahvaltısının ardından Louvre Müzesi, Eiffel Kulesi, Notre-Dame Katedrali ve Paris Garnier Operası gezileri.Champs Elysées Chez Clément restaurant’da akşam yemeği ve ardından Moulin Rouge Show.Geceleme 4****deluxe The Westin Hotel’de.

25 KASIM 2009
Sabah kahvaltısının ardından Versailles Sarayı gezisi.Öğlenden sonra 14:20’de Air France ile Luxembourg uçuşu.15:35’de varışın ardından Luxembourg şehir turu.Théâtre de l’Opéra restaurant’da akşam yemeği sonrası 4**** deluxe Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal Hotel’e yerleşme.

26 KASIM 2009
Sabah kahvaltısının ardından 10:25’te Air France ile Brüksel uçuşu.11:40’da varışın ardından Brüksel şehir turu.Daha sonra 4**** deluxe Sofitel le Louise Hotel’e yerleşme.Akşam yemeği « Rue des Bouchers » ‘de meşhur Leon restaurant’da.

27 KASIM 2009
Sabah kahvaltısının ardından yarım günlük Brugges turu.Öğlenden sonra 15:50’de Air France ile Bruxelles-Amsterdam uçuşu.17:10’da varışın ardından 4**** deluxe Sofitel The Grand Amsterdam Hotel’e yerleşme.Akşam yemeği meşhur Mardram restaurant’da.

28 KASIM 2009
Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam şehir turu.Öğlenden sonra Marken Volendam turu.Akşam 19:50’de Air France ile Köln uçuşu.21:25’te varışın ardından Market of Katedral restaurant’da akşam yemeği ve 4****deluxe Sofitel Cologne Mondial Hotel’e yerlesme.

29 KASIM 2009
Sabah kahvaltısının ardından Köln şehir turu ve sonrasında 12:00’de Air France ile Paris uçuşu.13:40’da Paris’e varışın ardından Orsay Müzesi gezisi.Galeries Lafayette’te serbest alışveriş saatleri sonrası Opéra Bistro Romain restaurant’da akşam yemeği ve Bobin’o Show.Geceleme 4**** deluxe The Westin Hotel’de.

30 KASIM 2009
Sabah kahvaltısının ardından tam gün Disneyland turu.Disneyland’dan direk Charles de Gaulle havaalanına transfer ve 19:05’te Air France ile İstanbul uçuşu.23:25’te İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

TEK KİŞİ PAKET FİYAT:  1890 € (EURO)

TUR PAKETİMİZE DAHİL OLANLAR:

 • Air France ile Kombine uçuş bileti.Ekonomi sınıf İstanbul-Paris-Luxembourg-Bruxelles-Amsterdam-Cologne-Paris-İstanbul uçuşları.
 • Tüm havaalanı ve uçuş vergileri.
 • Programda ismi ile belirtilen 4**** deluxe otellerde double veya twin odalarda konaklama.
  (Single konaklama farkı 915 euro’dur. Triple oda yoktur)
 • Otellerdeki tüm açık büfe sabah kahvaltıları.
 • Programda belirtilen tüm şehir turları,geziler,giriş ücretleri.
 • Programda ismi ile belirtilen tüm restaurantlardaki,Türk damak tadına uygun olarak özenle seçilmiş,set mönülü akşam yemekleri.
 • Moulin Rouge Show ve Bobin’o Show
 • Program sırasındaki tüm transfer ve turlardaki lüks otobüsler.
 • Program boyunca Profesyonel Kokartlı, Benelux ülkeleri uzmanı Türk Rehber.
 • Otellerdeki valiz taşıma ücreti
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Tüm diğer yerel vergiler

TUR PAKETİMİZE DAHİL OLMAYANLAR:

Vize ve servis ücreti
Öğlen yemekleri
Akşam yemeklerindeki içecekler ve set mönü dışındaki seçimler
Otellerdeki extra harcamalar ve minibar
Programda belirtilmemiş geziler
Her türlü şahsi harcamalar
Havaalanlarındaki valiz taşıma ücreti
Şöför ve Rehber bahşişleri

İlginizi Çekebilecekler:


Ozge Tur
Ozge Tur